Cihaz Türünü Seç

Akıllı cihazların hayatımıza girmeleri ile evde otururken, işte çalışırken, yolda yürürken ya da otobüste seyahat ederken işleri kolay bir şekilde kontrol etmek, sosyal medya kanallarını takip etmek ve başkaları ile görüntülü veya sesli iletişim kurmak son derece basit bir hale geldi. Tabii yapıları gereği hassas bir yapıya sahip olan bu cihazlar, her an kullanıldığı için dışarıdan gelebilecek etkilere açıklar ve bu yüzden çeşitli hasarlara her an maruz kalırlar.

Telefon, iPad & tablet ve saat gibi farklı akıllı cihazlar; ekran kırılması, hoparlör bozulması, kasa bükülmesi ve batarya ömrünün kısalması gibi çeşitli sorunlarla baş başa kalırlar. Bu durumlarda yeni bir cihaz almak son derece masraflı bir durum olduğu için tamir işlemi, hem daha kolay hem de daha az maliyetlidir. Hizmet vermeye başladığımız 2013 yılından beri sayısız akıllı telefon, tablet & iPad ve akıllı saat tamiri yapan Telefon Atölyesi olarak, sizlere en iyi hizmeti sunmakta ve tamirini yaptığımız cihazlara ekstra garantiler vermekteyiz.

Akıllı Telefon Tamiri

Akıllı telefonlar; düşme, çarpma ve benzeri durumlar neticesinde ekran kırılması, kasa bükülmesi ya da hoparlör bozulması gibi çeşitli hasarlara maruz kalabilir. Akıllı telefonlarda meydana gelen hasarlar, telefon performansını düşürebileceği gibi hiç açılmamalarına da sebep olabilir. Özellikle de akıllı telefonlarda sık karşılaşılan ekran kırılması neticesinde gerçekleştirilen ekran değiştirme, suya düşme sonucunda gerçekleştirilen genel tamir ya da hoparlörün hasar görmesi sonucunda ortaya çıkan hoparlör tamiri; uzman ellerde yapılmadıkları takdirde efektif sonuçlar doğurmayan ve kısa bir süre sonra tekrar edebilen durumlardır. Apple, Samsung, Sony ve Huawei gibi farklı pek çok markanın üretimini yaptığı her bir modelin tamiri gerçekleştiren Telefon Atölyesi olarak, akıllı telefon tamirlerimize 6 ay ya da daha uzun süreli garantiler vermekteyiz.

IPad & Tablet Tamiri

Genellikle çocukların oyun oynamak, video izlemek ya da başka şeyler yapmak adına sık kullandıkları iPad ve tabletler, akıllı telefon benzeri durumlara maruz kalarak kullanılamayacak hale gelebilir. Yüksek meblağlarda ödemeler yapılarak alınan ve hasar aldıklarında yenisini almanın farklı maliyetleri çıkaracağı durumlarda, iPad’i ya da tableti tamir ettirmek daha uygun fiyatlı bir yöntemdir. Ekran değişimi, batarya değişimi, ön cam değişimi ya da kasa değişimi gibi işlemler neticesinde hasarları giderilebilen ve eski performansına kavuşturulabilen iPad ve tablet modelleri; kısa süre içerisinde Telefon Atölyesi tarafından tamir edilerek sahibine teslim edilmektedir. Orijinal parçalar kullanılarak gerçekleştirilen iPad tamiri ve tablet tamiri hizmetlerimiz, kurumumuz garantisi kapsamındadır.

Akıllı Saat Tamiri

Son dönemin en önemli teknolojik ürünleri içerisinde yer alan ve artık yaygın hale gelen akıllı saatler de diğer cihazlar gibi hasarlara uğrayabilir. Apple Watch, Samsung Galaxy Watch ve Huawei GT gibi farklı marka ve model akıllı saatler de ekran kırılması, batarya bitmesi ya da kasa bükülmesi tarzında hasarlarla kullanışsız hale gelebilir. Hassas ve küçük oldukları için üzerlerinde özenle çalışılmaları gereken akıllı saatler, Telefon Atölyesi tarafından kısa süre içerisinde kolay ve hızlı bir şekilde tamir edilmekte; testleri yapıldıktan sonra sahibine sağlam ve kullanılabilecek bir biçimde ulaştırılmaktadır.

Siz de sahibi olduğunuz akıllı telefon, iPad & tablet ya da akıllı saat gibi ürünlerinizi hasar gördükten sonra kullanmak istiyorsanız, Telefon Atölyesi olarak verdiğimiz hizmetlerden size uygun olanı tercih edebilir; isterseniz kargo yoluyla cihazınızı bize ulaştırabilir, isterseniz de Beşiktaş Sinan Paşa Pasajı’nda yer alan tamir merkezimize elden teslim edebilirsiniz.

Galeri