Alanında Uzman Profesyonel Ekip

Akıllı Cihaz Tamirinde En İyi Yöntemler

Akıllı telefon, tablet&iPad ve akıllı saat tamirinde sahibi olduğumuz ve tecrübelerimize dayanarak geliştirdiğimiz tekniklerimiz ile akıllı cihazlarınızı en iyi şekilde tamir ediyoruz.

Akıllı cihazlarda meydana gelen ekran kırılması, batarya ömrünün kısalması, kasa bükülmesi ve ön cam çatlaması gibi hasarları, en kısa sürede orijinal ekipmanlar ile tamir ediyoruz.

Pratik ve Hızlı Tamir Hizmetleri

Profesyonel Yaklaşım Hızlı Çözümler

Teknolojinin getirdiği son model tamir aletlerinin kullanıldığı Beşiktaş’taki atölyemizde, elden teslim ettiğiniz telefon, tablet ve akıllı saat gibi cihazları ilk olarak hasar tespitine tabi tutuyoruz. Yapılacak işlemlere dair detayları ve işlem fiyatlarını kullanıcıya bildirip onay aldıktan sonra tamire başlıyoruz.

Tamir işlemi, duruma göre 15 dakika ile 60 dakika arasında sona eriyor ve cihazı belirli testlerden geçirdikten sonra düzgün çalışan haliyle sahibine teslim ediyoruz.

Tamir Hizmetlerimiz

Hızlı & Pratik Tamir Aşamalarımız

Cihazın Bize Ulaştırılması

İlk olarak cihazınızı kargo ile ya da elden Beşiktaş'ta yer alan atölyemize ulaştırmanız gerekiyor.

Hasar Tespiti

Ulaştırdığınız cihazları hasar tespitine sokup problemleri belirliyoruz ve tamir aşamalarını cihaz sahibine anlatıp, ücret konusunda onay aldıktan sonra süreci başlatıyoruz.

Cihazın Teslimi

İstanbul dışından gönderdiğiniz kargoları, bize ulaştıkları andan itibaren 3 gün içerisinde; elden teslim ettiğiniz cihazları ise en geç 24 saatte içerisinde size ulaştırıyoruz.

Sık Sorulan Sorular

Batarya Ömrü Neden Kısalır?

Detaylar yazılıyor.

Ahize Temizliği Nasıl Yapılır?

Detaylar yazılıyor.

Ses Gelmeyen Hoparlörler Tamir Edilir Mi?

Detaylar yazılıyor.

Ön Kamera Tamiri Yapıyor Musunuz?

Detaylar yazılıyor.

Telefon Kargoda Zarar Görürse Ne Yapacağım?

Detaylar yazılıyor.

Ekran Değişimi Ne Kadar Sürede Yapılır?

Detaylar yazılıyor.