iPhone 8’den sonraki modellerde tercih edilen arka camlar ve önceki tasarımlar ile diğer markalardaki telefonlarda yer alan arka kapaklar; düşme ve çarpma gibi durumlar neticesinde kırılarak ya da çatlayarak kullanılamaz hale gelmektedir. Telefon markaları tarafından arka cam ve arka kapaklarda meydana gelen kırılma ve çatlamalar, kullanıcı hatası olarak nitelendirildikleri için profesyoneller tarafından orijinal parçalarla değiştirilmelidir.

Telefon Atölyesi olarak verdiğimiz arka cam değişimi hizmetimizi tercih, hasara uğramış olan cihazlarınızı eski hallerine kavuşturabilirsiniz. Alanında yetkin ekibi ve profesyonel tamir ekipmanları ile akıllı cihaz tamiri konusunda yetkinliğe sahip bir kurum olan Telefon Atölyesi, arka cam ve arka kapak değişimi işlemini kısa süre içerisinde hızlıca gerçekleştirmektedir.

Arka Cam – Arka Kapak Değişimi Hizmetine Dair Detaylar

iPhone, Samsung, Huawei ve Xiaomi gibi alanında uzman markaların imzasını taşıyan akıllı telefonların arka kapaklarında ortaya çıkan kırılma ve çatlama hasarlarını şu aşamalardan geçirerek tamir etmekteyiz:

  • Öncelikli olarak telefonu incelemekte ve kamera, hoparlör gibi noktalarında sorun olup olmadığını tespit etmekteyiz.
  • Hasarın nerelerde olduğunu anladıktan sonra arka cam veya arka kapak değişimi hizmetine dair detayları telefon sahibiyle paylaşmaktayız.
  • Arka cam değişimi sırasında cihazın orijinal haline dönmesini sağlamak adına toz gibi unsurların içeriye girmesini engellemekte ve profesyonel bir şekilde arka camın takılma işlemini gerçekleştirmekteyiz.
  • Tamirini yaptığımız telefonu her açıdan test ettikten sonra sahibine teslim etmekteyiz.

Arka kapak değişimi sırasında sizlere sunulan seçenekler arasından tercih ettiğiniz hizmete göre farklı garanti imkânlarına kavuşmaktasınız.

Telefon Atölyesi – Arka Cam Değişimi

2013 yılından beri akıllı cihazlara akıllı çözümler sunan Telefon Atölyesi olarak gerçekleştirdiğimiz arka cam değişimi hizmetimizle, siz de cihazlarınızı eski haline uygun fiyata kolayca getirebilirsiniz. Ayrıca tamirden sonrasına verdiğimiz 6-12 ay gibi farklı garanti seçenekleriyle hem kaliteli hizmetimize kefil olmakta, hem de cihazı gönül rahatlığıyla kullanmanıza fırsat tanımaktayız.

Orijinal Parçalarla Hoparlör Tamiri

Akıllı telefonlarda gerçekleştirdiğimiz arka cam ve arka kapak değişiminde orijinal parçalar tercih etmekteyiz.

Farklı Garanti Seçenekleri

Arka cam ya da arka kapak değişimi hizmetimizde tercih edeceğiniz yönteme göre pek çok garanti imkânı sunmaktayız.

Galeri