Batarya Değişimi

Akıllı cihazların gün boyu açık kalmalarını sağlayan ve depoladıkları enerji sayesinde cihazın gün boyu dilenilen şekilde kullanılmasına fırsat tanıyan bataryalar, kimi zaman darbeler kimi zaman da uzun süreli kullanım yüzünden depolama kapasitelerini kaybeden veya kullanılamayacak hale gelen parçalardır. Günümüzün en büyük sorunların başında gelen ve sürekli telefon, tablet ya da akıllı saat gibi ürünleri priz yanında kullanmaya sebep olan sağlığını yitirmiş bataryalar, batarya değişimi hizmetine tabi tutulmadıkları takdirde daha da kötü hale gelmektedir.

Dışarıda mesaj gönderirken, bir şeyler izlerken ya da iş takibi yaparken %20-30’larda görülen bataryanın birden bitmesi, akıllı cihaz sahiplerinin canını sıkan bir durumdur. Bunun en büyük sebebi ise batarya sağlığının bozulmuş olması ve servis ibaresinin ortaya çıkmasıdır. (Telefonlardaki batarya sağlığına dair detaylara Ayarlar kısmında yer alan Batarya sekmesinden ulaşabilirsiniz.)

Telefon atölyesi olarak verdiğimiz batarya değişimi hizmetlerimiz akıllı telefon, tablet-iPad ve akıllı saat olmak üzere 3 başlıkta gerçekleştirilmektedir.

Akıllı Telefon Pil Değişimi

Akıllı telefon kullanıcılarının en sık karşılaştıkları problemlerden bir tanesi bataryanın çabuk bitmesidir. İlk alındıkları zamanlarda 1 gün gibi bir kullanım süresi sunan bataryalar, zamanla dolum kapasitelerini yitirerek kısa sürede bitmekte ve telefon sahibinin sıkıntı yaşamasına sebep olmaktadır. Bu durumlarda yapılacak en doğru işlem pil değişimidir. iPhone batarya değişimi, Samsung batarya değişimi ve Huawei batarya değişimi gibi farklı markalara verdiğimiz hizmetlerle akıllı telefonları eski kullanışlı haline getiren Telefon Atölyesi olarak tüm tamir süresi boyunca şeffaf bir hizmet anlayışını benimsemektedir.

Apple pil değişimi, Samsun pil değişimi ve Huawei pil değişimi hizmetlerimiz 3 aşamada ve 15-20 dakika gibi kısa bir sürede gerçekleştirilmektedir.

Batarya değişimi aşamalarımız şunlardır:

  • Elden ya da kargo yoluyla teslim ettiğiniz telefonunuzu ilk olarak performans açısından kontrol etmekte ve problemin bataryadan kaynaklanıp kaynaklanmadığına dair kesin bilgiye ulaşmaktayız.
  • Bataryanın problemli olduğunu tespit ettiğimiz cihazınızı orijinal bataryalar ile değiştirmekteyiz.
  • 15 dakika gibi kısa bir sürede gerçekleştirilen Huawei, Samsung ya da iPhone pil değişimi hizmetimizi cihaz kontrolü ile neticelendirerek, cihazı sahibine teslim etmekteyiz.

Akıllı telefonlarınızı daha efektif ve uzun süreli kullanmanıza olanak sağlayan batarya değişimi hizmetimizi almak için Beşiktaş’ta yer alan atölyemizi ziyaret edebilirsiniz.

Tablet – iPad Pil Değişimi

Artık herkes tarafından oyun oynamak, film izlemek, haberleri takip etmek ya da müzik dinlemek gibi farklı amaçlar için değerlendirilen tablet ve iPad’ler de zamanla bataryalarda sıkıntılar çıkarmaktadırlar. Şarj edildikten sonra kısa sürede şarjı biten ya da çok uzun sürelerde şarj olan tablet ve iPad’ler, batarya değişimi hizmetinden sonra eski kullanışlı hallerine gelmekte ve sahibinin dilediği yerde dilediği şekilde değerlendirebileceği, şarjı uzun süre giden cihazlar olmaktadır. Akıllı telefon batarya değişiminde yer alan aşamalardan geçen farklı model ürünler, kısa sürede uygun fiyata tamir edilmektedir.

Akıllı Saat Pil Değişimi

Apple, Samsung ve Huawei gibi alanında uzman markaların imzasını taşıyan akıllı saatler, özellikle de son birkaç yılın favori aksesuarları arasına girdiler. Telefon ve tabletlerde meydana çıkan batarya sorunu zamanla akıllı saatlerde de meydana gelmektedir. Farklı kapasitelere sahip olan ve dayanıklılık süreleri farklılık gösteren akıllı saatler, batarya değişimi hizmetimizden sonra ilk günlerdeki performanslarına dönmekte ve kullanıcının istediği şekilde değerlendirmesine fırsat tanımaktadır.

Siz de sahibi olduğunuz telefon, akıllı saat ve tablet gibi ürünü daha uzun süre efektif bir şekilde kullanmak istiyorsanız, Telefon atölyesi olarak sunduğumuz pil değişimiz hizmetimizi gönül rahatlığıyla tercih edebilir; verdiğimiz 6 aylık özel garantiyle de herhangi bir sorunda kurumumuzdan ücretsiz hizmet alabilirsiniz.

Orijinal Batarya Değişimi

Her marka akıllı telefon, akıllı saat ve tablet batarya değişimi hizmetimiz sırasında orijinal parçalar tercih etmekte ve cihazın eski performasına dönmesine fırsat tanımaktayız.

6 Ay Garanti İmkânı

Verdiğimiz hizmetin kalitesine ve sağlamlığına güvenerek değişimini yaptığımız bataryalara 6 ay garanti vermekte ve sıkıntılı herhangi bir durumunda ücretsiz hizmet sunmaktayız.

Galeri