Ekran Tamiri (Ekran Değişimi)

Telefonların, tabletlerin ya da akıllı saatlerin hem kullanılmalarına hem de yapılan işlemlerin takip edilmelerine olanak sağlayan ekranlar, cihazların en önemli parçalarıdır ve tüm işlemlerin yapılmalarına fırsat tanımaktadır. Cihazlarda dokunmatik oldukları için en ufak bir çatlama ya da kırılma durumunda neredeyse cihazın hiç kullanılamayacak bir hale gelmesine sebep olabilen ekranlar, her ne kadar kaliteli olsalar da kimi zaman bir yere çarpma, kimi zaman düşme, kimi zaman da sıvı dökülme gibi durumlarda ciddi zararlara uğrayabilirler.

Ön cam ve dokunmatik panelin bileşimi olarak nitelendirilen ve bazen bir tanesi, bazen de iki tanesi birlikte kırılan ekranlar, doğru adreslerde değiştirtilmediklerinde problemlerin tekrarlamasına sebebiyet verebilir. Telefon Atölyesi olarak verdiğimiz ekran tamiri (ekran değişimi) hizmetinde orijinal parçaları tercih etmekte ve farklı seçenekler sunarak kullanıcıların bütçelerine uygun kaliteyi kolay bir şekilde elde etmelerine yardımcı olmaktayız.

Telefon Atölyesi’nde verdiğimiz ekran değişimi hizmetlerimizi 3 alt başlıkta sıralayabiliriz:

Akıllı Telefon Ekran Değişimi

Günümüzün vazgeçilmezlerinden olan ve hemen herkesin iş takibi, sosyal medya paylaşımı yapmak ya da haber ve benzeri uygulamalardan gündemi takip etmek veya fotoğraf-video çekmek gibi işlemler için kullanılan akıllı telefonlar, ekranlarında hasar meydana geldiğinde neredeyse kullanılamayacak hale gelirler. Yüksek fiyatlar verilerek alınan akıllı telefonlarda ekran kırılması ya da ekran çatlaması gibi durumlar ortaya çıktığında yeni bir telefon almak yerine Samsun, Huawei ve iPhone ekran değişimi hizmeti, orijinal parçalar kullanılarak yapıldığında mükemmel sonuçlar yakalamaya olanak sağlamaktadır.

Akıllı telefon ekran değişimi hizmeti aşamaları şunlardır:

  • İlk olarak getirdiğiniz telefonları hasar tespitine tabi tutuyoruz ve ön camda mı yoksa dokunmatik ekranda mı sorun olduğunu anlıyor.
  • Problemin hangisinden kaynaklandığını anladığımızda sizlere tamir seçeneklerini sunuyoruz (akıllı telefon ekran değişiminde farklı garanti sürelerini kapsayan seçenekler mevcut) ve kararınız doğrultusunda tamir işlemine başlıyoruz.
  • 2-3 saat gibi bir sürede hallettiğimiz ekran tamirinden sonra telefonu çeşitli testlerden geçiriyoruz.
  • Testlerden başarılı bir şekilde geçen cihazı sahibine teslim ediyor ve faturasıyla birlikte garanti belgesini de veriyoruz.

Akıllı telefon ekran tamirimiz sayesinde hasar görmüş olan telefonlarınızı eskisi gibi efektif ve hızlı bir şekilde kullanabilirsiniz.

Tablet Ekran Değişimi

Özellikle de çocuklar tarafından sık kullanılan cihazların başında gelen tabletler, düşme veya bir yere çarpma gibi durumlar neticesinde ekranda pek çok farklı hasara uğramaktadır. Dokunmatik bir ekrana sahip oldukları için çatlama ya da kırılma durumlarında kullanışlılığını yitiren tabletlerde, ekran tamiri yapılarak eski hallerine getirilmektedir. Apple’dan Samsung’a, Casper’dan Huawei’ye kadar farklı pek çok markanın ekran tamirini yapan Telefon Atölyesi olarak cihazlarınızı bize getirebilir ve verdiğimiz çeşitli ekran değişimi seçeneklerimizden bir tanesini tercih ederek cihazınızı kısa süre içerisinde orijinal parçalarla tamir ettirebilirsiniz.

Akıllı Saat Ekran Değişimi

Son yılların favori giyilebilir teknolojik ürünlerinden olan ve kola takılarak kullanıldıkları için sık sık bir yere çarpma tehlikesiyle karşı karşıya kalan akıllı saatler, dokunmatik ekrana sahip olmaları sebebiyle hasar gördüklerinde kullanılamaz hale gelmektedirler. Akıllı saat ekran tamiri hizmetimiz sayesinde cihazlarınızı eskisi gibi iyi bir şekilde değerlendirebilirsiniz. Ayrıca her hizmetimiz sonrasında verdiğimiz ekran koruyucular ile aynı problemleri tekrardan yaşamazsınız ve cihazınızı dilediğiniz şekilde kullanabilirsiniz.

Orijinal Parçalarla Ekran Değişimi

Ekran tamiri hizmetimizde orijinal parçalar kullanmaktayız. Sunduğumuz farklı kalitedeki parçalar ile müşterilerimizin bütçelerine en uygun seçenekleri oluşturmaktayız.

Farklı Garanti Seçenekleri

Ekran tamiri hizmetimizde farklı garantiler sunmaktayız. 6 aydan ömür boyu seçeneğine kadar farklı garanti seçenekleri sayesinde müşterimizin telefonunu uzun süre kullanmasını hedeflemekteyiz

Galeri