Ön Cam Değişimi

Akıllı cihazların hayatımızı kolaylaştırmaya başladığı günden itibaren bu cihazlar zamanla herkesin elinde dolanmaya başladı ve artık günlük yaşamın vazgeçilmezleri arasına girdi. Kolay kullanım özellikleriyle ön plana çıkan akıllı telefonlar, tabletler ve akıllı saatler, aynı zamanda çeşitli problemleri de beraberinde getirdiler. Bu problemlerin başında çarpma, düşme ya da sıvıya maruz kalma yüzünden ortaya çıkan ekran, ön cam, arka cam ve kasa kırılmaları gelmektedir.

Telefon Atölyesi olarak gerçekleştirdiğimiz akıllı cihaz tamirinde verdiğimiz hizmetlerden bir tanesi olan ön cam değişimi, dokunmatiği zarar görmüş telefonlarda, tabletlerde ve akıllı saatlerde efektif sonuçlar yakalamayı mümkün kılmaktadır. Gerçekleştirdiğimiz ön cam değişimini üç başlıkta hayata geçirmekteyiz:

Akıllı Telefon Ön Cam Değişimi

Akıllı telefonların sahip olduğu dokunmatik özelliği en iyi şekilde değerlendirmeye fırsat tanıyan ön camlar, hasar gördükleri takdirde cihazı ya zorlu bir şekilde kullanmaya ya da hiç kullanamamaya sebebiyet vermektedir. Bu yüzden ön camları hasar gören akıllı telefonları eski hallerine getirmek adına orijinal parçalar yardımıyla tamir ettirmek gerekmektedir. Telefon Atölyesi’nde gerçekleştirdiğimiz ve farklı garantiler vererek hizmet kalitemizi sergilediğimiz ön cam değişimi hizmetimiz şu adımlarla yapılmaktadır;

  • Getirdiğiniz cihazı hasar tespitine tabi tutarak sadece ön camda mı yoksa ekran ve diğer parçalarda mı problem olduğunu anlıyoruz.
  • Sorunu bulduktan sonra akıllı cihazı en iyi şekilde kullanmak için neler yapılması gerektiğine dair sizleri bilgilendiriyor ve onayınızı aldıktan sonra ön cam değişimine başlıyoruz.
  • Ön cam değişimini yaptığımız cihazı çeşitli testlerden geçirdikten sonra sağlamlığından emin olarak size teslim etmekteyiz.

 

Tablet & iPad Ön Cam Değişimi

Gün boyu pek çok iş için kullanılan ve genellikle çocukların elinden düşmeyen tablet ve iPad modelleri, sık sık ön cam kırılması ya da çatlaması problemi ile karşı karşıya kalırlar. Cihazın kullanılamayacak ya da zor kullanılacak bir hale gelmesine sebep olan ön cam hasarı, uygun fiyata orijinal parçalar yardımıyla Telefon Atölyesi’nde kısa sürede gerçekleştirilmektedir. 2 saat gibi bir sürede gerçekleştirdiğimiz ön cam değişimi hizmetimiz, alanında yetkin bireyler tarafından profesyonel bir şekilde yapılmaktadır.

Akıllı Saat Ön Cam Değişimi

Son yıllarda hayatımıza giren ve girdikleri andan itibaren beğeni toplayarak pek çok kişinin kullanım tercihi olan akıllı saatler, sürekli kolda olmaları sebebiyle bir yerlere çarpma durumuyla sık karşılaşırlar. Gün içerisinde birçok noktaya sürtülen ya da çarpılan akıllı saatlerin ön camlarında meydana gelen hasarlar, dokunmatik özelliğin zarar görmesine sebep olur. Telefon Atölyesi olarak Apple, Samsung ve Huawei akıllı saatlerde gerçekleştirdiğimiz ön cam değişimi hizmetimiz ile akıllı saatlerinizi eski haline getirerek dilediğiniz şekilde kullanabilirsiniz.

Kaliteden taviz vermeden orijinal parçalar yardımıyla gerçekleştirdiğimiz ön cam değişimi ve daha pek çok hizmet sayesinde siz de hasar görmüş cihazlarınızı daha efektif bir şekilde değerlendirebilirsiniz.

Orijinal Parçalarla Hoparlör Tamiri

Akıllı saat, telefon ve tabletlerde uyguladığımız ön cam değişimi hizmetimizde orijinal parçalar kullanmaktayız.

Farklı Garanti Seçenekleri

Ön cam değişimi hizmetimizi tercih eden müşterilerimize 12 aya kadar farklı pek çok garanti imkânı sunarak kalitemizi göstermekteyiz.

Galeri