Hoparlör Tamiri (Hoparlör Değişimi)

Günümüzde gündemi takip etmek, işle alakalı yazışmaları yapmak ya da film-dizi izlemek gibi işler için kullanılan akıllı cihazlar; aramalarda, video izleme sırasında ve daha pek çok durumda dışarıya ses vererek kullanıcısını bilgilendirmektedir. Verilen sesin kalitesine etki eden ve dışarıya ses verilmesine fırsat tanıyan hoparlörler, kimi zaman darbe kimi zaman düşme kimi zaman da su, toz gibi farklı etkenlere maruz kalma yüzünden hasar görebilirler.

Sesin kalitesinin bozulmasına ya da sesin hiç çıkmamasına sebep olabilen bu durumlarda tercih edilebilecek en iyi yöntem, profesyoneller tarafından orijinal parçalar kullanılarak yapılan hoparlör tamiri hizmetidir. Telefon Atölyesi olarak Beşiktaş’taki iş yerimizde verdiğimiz akıllı cihazlara akıllı çözümleri tercih ederek siz de telefonunuzu, tabletinizi ve akıllı saatinizi ilk günkü haline getirerek uzun süre sorunsuz bir şekilde kullanabilirsiniz.

Telefon Atölyesi’nde verdiğimiz hoparlör tamiri (hoparlör değişimi) hizmetimiz 3 başlık altında sunulmaktadır:

Akıllı Telefon Hoparlör Tamiri

Günlük hayatın vazgeçilmezleri arasında yer alan akıllı telefonlar; müzik dinlemek, film ya da dizi izlemek ve görüntülü konuşmak gibi işlemler sırasında dışarıya ses vererek kullanıcının istediği hizmeti kolayca almasına yardımcı olmaktadır. Bu akıllı telefonların hoparlörlerinde meydana gelen hasarlar, cihazın efektif bir şekilde kullanılmamasına neden olarak ya sesin kötü çıkmasına ya da hiç çıkmamasına sebebiyet vermektedir.

Hoparlör değişimi hizmetinde Telefon Atölyesi olarak şu aşamaları gerçekleştirmekteyiz:

  • Getirdiğiniz akıllı cihazı hasar tespitinden geçirerek hoparlörde nasıl bir sıkıntı olduğunu anlamaktayız.
  • Problemin ne olduğunu anladıktan sonra hoparlör tamiri ya da hoparlör değişimi hizmetimize dair detayları sizlerle paylaşmaktayız.
  • Hoparlör tamiri işlemini kısa süre içerisinde sizin önünüzde gerçekleştirmekte ve testlerimizi yaptıktan sonra cihazınızı faturayla birlikte sizlere teslim etmekteyiz.

 

Akıllı cihazların her birinde benimsediğimiz bu aşamalar, hoparlör tamiri hizmetimizi kusursuz bir şekilde gerçekleştirmemize olanak sağlamaktadır.

Tablet & iPad Hoparlör Tamiri

Özellikle de çocuklar ve gençler tarafından günün pek çok zamanında video ya da film izleme gibi işlemler için kullanılan tabletler ve iPad’ler, hoparlör tamirine sık getirilen cihazlardır. Apple’dan Samsung’a kadar farklı markaların imzasını taşıyan her tableti Telefon Atölyesi olarak kısa sürede hoparlör tamiri işlemine tabi tutmakta ve cihazı problemsiz bir şekilde sahibine teslim etmekteyiz. Kısa sürede gerçekleştirdiğimiz tablet hoparlör değişimi hizmetimiz, cihazınızı uzun süre sıkıntısız bir şekilde değerlendirmenize yardımcı olmaktadır.

Akıllı Saat Hoparlör Tamiri

Telefona gelen bildirimlere dair bilgi vermek, günlük aktiviteleri efektif bir şekilde takip etmek ve bazı durumlarda ise sesli görüşme yapmak gibi görevleri üstlenen akıllı saatler, sahip oldukları hoparlör sayesinde son derece kullanışlı ürünlerdir. Hoparlör bozulması durumunda kullanışlılığı zarar gören akıllı saatler, verdiğimiz hoparlör tamiri ya da hoparlör değişimi hizmetimiz sayesinde ilk günkü gibi olmaktadır. Apple’dan Samsung’a, Huawei’den Xiaomi’ye kadar farklı birçok markanın üretimi olan akıllı saatleri, Telefon Atölyesi hoparlör tamiri hizmetimizi tercih ederek ilk günkü haline getirerek kullanabilirsiniz.

Orijinal Parçalarla Hoparlör Tamiri

Akıllı saat, telefon ve tabletlerde gerçekleştirdiğimiz hoparlör tamiri ya da hoparlör değişiminde orijinal parçalar tercih etmekteyiz.

Farklı Garanti Seçenekleri

Hoparlör tamiri ya da hoparlör değişimi hizmetimizde tercih edeceğiniz yönteme göre 6 aydan 12 aya kadar farklı pek çok garanti imkânı sunmaktayız.

Galeri