Kamera Tamiri (Kamera Değişimi)

Günümüzde akıllı cihazların yayılması ve kameralarının geliştirilmesi; günümüzde telefon ve tablet kameralarına büyük bir önem kazandırdı. Artık Holywood’da film çekmek için bile kullanılmaya başlayan akıllı cihaz kameraları, bireysel kullanımda da selfie ya da fotoğraf çekmek ve video çekmek için kullanılmaktadır.

Güzel zamanları anı haline getirerek saklamak için önem arz eden akıllı cihaz kameraları; kırılma, çatlama ya da çizilme gibi durumlar neticesinde zarar görerek işlem yapamaz hale gelmektedir. Bu gibi durumlarda cihaz ya fotoğraf ve video çekemez hale gelmekte ya da çekilen görüntülerin kaliteli düşük olmaktadır.

Telefon Atölyesi olarak teknolojinin en son ürünlerini kullanarak gerçekleştirdiğimiz tamir hizmetlerimizden bir tanesi olan kamera tamiri, akıllı telefon ve tablet&iPad olmak üzere iki alt başlıkta verilmektedir.

Akıllı Telefon Kamera Tamiri

Akıllı telefonların kameralarında, çarpma ya da düşme gibi durumlar neticesinde kırılma, çatlama ya da çizilme gibi hasarlar ortaya çıkabilmektedir. Apple, Samsung ve Huawei gibi farklı pek çok markanın üretimini yaptığı telefonlar, kamera hasarlarından sonra kullanışlılıklarını yitirirler ve sahiplerine fotoğraf ya da video çekerken pek çok sorun yaşatırlar. Akıllı telefonlarda yer alan ön ve arka kameralar, Telefon Atölyesi’nde verdiğimiz tamir hizmeti sayesinde eski hallerine gelmektedir.

  • Akıllı Telefon Ön Kamera Değişimi

Özellikle de selfie çekmek için kullanılan akıllı telefon ön kameraları, hasar gördüklerinde kolay bir şekilde tamir edilmektedir. iPhone ön kamera değişimi, Samsung ön kamera değişimi ve daha pek çok markanın ön kamera değişimi hizmeti, işletmemizde kısa sürede gerçekleştirilmektedir. Telefonun herhangi bir noktasına zarar vermeden orijinal parçalar kullanılarak yapılan ön kamera tamirini, 1 saat gibi bir sürede uygulanmaktayız ve testlerden geçirdikten sonra cihazın sahibine teslimini yapmaktayız.

  • Akıllı Telefon Arka Kamera Değişimi

Her ne kadar fotoğraf çekmek için kullanılsalar da son dönemde gelişen yapıları sayesinde kısa film, video ya da tanıtım filmi gibi şeyleri çekmek için değerlendirilen akıllı telefon arka kameraları, zarar gördükleri takdirde sahibine pek çok zorluk yaşatmaktadır. iPhone arka kamera tamiri, Samsung arka kamera tamiri gibi farklı modellere yönelik geliştirdiğimiz profesyonel yöntemler ile tamir işlemini kısa sürede orijinal parçalar yardımıyla gerçekleştirmekte ve testlere tabi tuttuktan sonra teslim etmekteyiz.

Tablet&iPad Kamera Tamiri

Çocukların oyun oynamak ya da video izlemek, yetişkinlerinse film izlemek ya da haber okumak gibi farklı amaçlar için değerlendirebileceği tablet modelleri ve iPad’ler, sahip oldukları iki kamera zarar gördüğünde hızlı ve pratik bir şekilde tamir edilebilirler. Tablet kamera tamirinde telefonda olduğu gibi ön kamera ve arka kamera değişimi olmak üzere iki alt başlıkta vermekteyiz.

  • Tablet&iPad Ön Kamera Değişimi

Genelde selfie çekmek ya da belirli uygulamalar üzerinden görüntülü konuşmak için kullanılan tablet ön kamerasında çizilme veya kırılma gibi durumlarda tercih edilebilecek olan bu tamir hizmeti, Telefon Atölyesi işletmemizde kısa sürede hızlı bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Testlerden geçirildikten sonra sağlamlığından emin olunan cihaz özel garantilerimizi içeren belgeyle birlikte sahibine hemen teslim edilir.

  • Tablet&iPad Arka Kamera Değişimi

Video ve fotoğraf çekmek için kullanılan tablet ve iPad arka kameralarında meydana gelen hasarlar, değerlendirebileceğiniz bu hizmetimizle efektif bir şekilde hızlıca halledilmektedir. Elden ya da kargo aracılığıyla bizlere iletilen arka kamerası hasarlı tablet ve iPad’leri hasar tespitinden sonra arka kamera tamiri tabi tutup sahibine hızlıca ulaştırıyoruz.

Siz de akıllı telefonunuzda veya tabletinizde meydana gelen arka ve ön kamera hasarlarını kurumumuz tercih ederek kaliteli ve profesyonel bir şekilde tamir ettirebilirsiniz.

Orijinal Parçalarla Tamir

Kamera tamiri hizmetimizde telefonların daha iyi bir hale gelmelerini sağlamak adına orijinal parçalar tercih etmekte ve profesyonel yaklaşımla sorunların üstesinden gelmekteyiz.

12 Aya Kadar Uzanan Garanti Seçenekleri

Sunduğumuz hizmetlerden tercih ettiğiniz türe göre 6 aydan başlayarak 12 aya kadar uzanan farklı garanti seçenekleri sunarak sunduğumu kaliteli hizmete kefil olmaktayız.

Galeri