Aradığınız Cevapları Bulamadınız Mı?

Cevabınız bulamadığınız sorular için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Her konuda şeffaf bir süreci benimseyen Telefon Atölyesi, hem telefonlarınızı tamir etmek hem de aklınızdaki sorulara cevap vermek için burada.

Genel Sorular

Akıllı telefonların açılmamaların pek çok sebebi olabilir. Ekran kırılması, bataryanın problemli olması ya da ana kartta sorunlar meydana gelmesi telefon açılmama sebeplerinden sadece birkaç tanesi… Bu sorunun en sağlıklı cevabına ulaşmanızı sağlamak adına Beşiktaş’ta yer alan ofisimize Apple, Samsun, Huawei ve daha birçok marka akıllı telefonunuzu ve tablet, iPad gibi ürünlerinizi getirebilirsiniz.
Telefonlarda dokunmatiklerin çalışmaması genellikle ekranda ya da ön camda meydana gelen sıkıntılar neticesinde ortaya çıkan bir durumdur. Telefonun düşmesi, ekranının ya da camının çatlaması veya kırılması, telefon dokunmatiğinin düzensiz çalışmasına ya da hiç çalışmamasına sebebiyet verebilir.
Su dökülme problemi akıllı telefonların pek çok parçasına hasar vererek telefonun kullanılamayacak hale gelmesine ve hatta hiç açılmamasına neden olabilir. Bu durumlarda telefonunuzu Telefon Atölyesi’ne göndermeniz ve hasar tespiti sonrasında size verilecek bilgilere göre kararınızı vermeniz sizin en etkili ve doğru yöntem.
Bu sorunun cevabını verebilmemiz için öncelikli olarak telefonu detaylı bir şekilde incelememiz ve problemin çözülüp çözülemeyeceğine karar vermemiz gerekmektedir. Genel olarak telefonda meydana gelen her hataya çözüm sunmaktayız ama ekstrem durumlarda telefona yapılan hiçbir müdahale çözüm olmamakta ve tamir gerçekleşmemektedir.
Türkiye’nin her noktasından merkezimize telefon gönderebilirsiniz. Telefonu inceledikten ve sorunları tespit ettikten sonra, tamir için gereken işlemlere dair bilgileri sizlere iletir ve istekleriniz doğrultusunda yol haritamızı belirleriz. Kargoyla gönderdiğiniz telefonu, tamir işleminden sonra size aynı şekilde ulaştırırız.
iPhone ekran kırılması, Samsung ekran kırılması ve daha pek çok akıllı telefonun ekran kırılması problemi, Telefon Atölyesi’nde kolay ve hızlı bir şekilde halledilmektedir. Orijinal parçaları kullanarak yaptığımız ekran değişimi hizmeti, 6 aylık Telefon Atölyesi garantisindedir. Bu garanti, verdiğimiz hizmet kalitesine güvendiğimizin en doğru göstergesidir.