Telefon Modelinizi Seçin

Ekran kırılması, kasa bükülmesi ve cam çatlaması gibi hasarlar neticesinde zarar gören akıllı telefonlarınızı tamir ettirmek için ilk olarak telefon modelini seçmelisiniz. iPhone’dan Samsung’a, Google’dan Sony’e kadar geniş bir skalaya yayılan tamir ettiğimiz telefon modelleri içerisinden size uygun olanı tercih ederek bir sonraki sayfaya gidebilir; iPhone X, iPhone 8, Samsung A30, Samsung Note 9 gibi çeşitler içerisinden telefonunuzu seçerek detay sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

SAMSUNG

HUAWEI

Telefon Tamirinde Kullanılan Her Ürün Orijinaldir

Telefon tamiri için kullandığımız ön cam, batarya ve ekran gibi parçaların hepsi orijinal ürünlerdir ve belirtilen süreler boyunca Telefon Atölyesi'nin özel garantisi kapsamındadır. Bu sayede tamir edilen telefonlar uzun süre efektif bir şekilde ve kafada soru kalmadan kullanılabilmektedir.

Telefon Tamir Fiyatları Markadan Markaya Farklılık Gösterir

Telefon tamirinde fiyatlar hizmetten hizmete değişiklik gösterdiği gibi markadan markaya da değişiklik göstermektedir. Bunun en büyük sebebi de, markaların orijinal parçalarının fiyatlarında menşei ve kalite yüzünden farklılıklar ortaya çıkmasıdır.

Telefonlardaki hemen her problem tamir edilebilmektedir. Suya düşen, ekranı kırılan ya da kasasında bükülmeler meydana gelen telefonlar kolayca düzeltilebilmektedir ama bazı durumlarda telefonun tamiri yüksek ücretlere çıktığı için (kullanıcının istekleri doğrultusunda) tamir işlemi yapılmamaktadır.
Burada modeli yer almayan telefonlar da hizmet kapsamımızdadır. Bu konuda daha detaylı bilgi almak ve telefon tamirine dair detayları öğrenmek için bizimle iletişime geçmenizi tavsiye ediyoruz.
Telefon Atölyesi olarak temelde akıllı telefon tamiri yapsak da müşterilerimizin istekleri doğrultusunda iPad, tablet ve akıllı saat gibi ürünlerin tamirini de uzman ekibimiz ile gerçekleştirmekteyiz.
Tamir işlemlerimizi orijinal parçalar kullanarak gerçekleştirdiğimiz için sonrasında cihazlara belirli şartlar altında garantiler vermekteyiz. Bu konuda detaylı bilgi için öncesinde veya tamir sırasında bize danışabilirsiniz.